Aljona Gagarin

Minu treeningustill on funktsionaalne treening, mis minu jaoks tähendab seda, et trenn on parem kingitus, mida võib teha enda jaoks iga päev! Tegelen fitnessiga igapäevaselt alates aastast 2014. Tulin sporti, et seda lihtsalt proovida ja jäin sinna igavesti. Enda klientide jaoks olen kohusetundlik, hoolitsev aga ka nõudlik ja usaldusväärne. Minu kõige olulisem hobi elus on sport ja kõik mis on seotud temaga, aga vahest ka armastan istuda oma aias raamatuga.

“Iga paha päeva võib parandada ühe hea trenniga”

Sianda Siiman

Minu eesmärgiks on jagada inimestele rahu, rõõmu, tervist ja hulganisti enesekindlust.

Ma olen viimased neli aastat õppinud klassiõpetajaks ja viimased kolm aastat töötanud klassiõpetajana. Endise õpetajana tean, mis tunne on olla väsinud, jõuetu ja kurnatud. Mõistan, kui keeruline on leida aega, et tegeleda iseendaga. Tean, kui raske on saada meditsiinilt abi. Tänu oma probleemidele leidsin tee Access Barsini. Sessioonid, mis avasid mu sisemise maailma ja aitasid mul vastu võtta kõike head, mida elul pakkuda. Minu teekond motiveeris mind õppima Access Barsi kunsti ning minu suur tung aidata teisi hädasolijaid tõi mind siia, Balance life salongi.

“Kingi endale parem ja kvaliteetsem Mina.”

Sabrina Kala

Toitumisnõustaja Diana Zintšenko

Toitumisnõustaja ülesandeks on nõustada klienti, lähtudes tõenduspõhistest toitumis- ja liikumissoovitustest, et hoida ja edendada tervist ja ennetada haigusi. Ta võib näiteks aidata koostada kliendile tasakaalustatud menüüd, anda nõu toiduvalikute ning füüsilise aktiivsuse osas. Diagnoositud haiguste puhul nõustab toitumisnõustaja haigeid tervisliku toitumise osas, kuid ei määra haiguspuhuseid dieete.

Toitumisterapeut oskab lisaks tavapärasele toitumisnõustamisele anda nõu ka terviseprobleemidega kliendile, et vältida haiguse süvenemist ja suurendada krooniliste haigusseisundite korral heaolutunnet. Toitumisterapeut ei diagnoosi haigusi ega ravi klienti.

Olen ETNÜ (Eesti Toitumisnõustajate Ühendus) ja ETTA (Eesti Toitumisteraapia Assotsiatsioon) koosseisu kuuluv toitumisterapeut.

Mulle meeldib klientidele toeks olla toitumise muutmise teekonnal ja rõõmustada koos saavutatud eesmärkide üle. Toitumist korrigeerides võib olulisel määral parandada elukvaliteeti ja see on väga motiveeriv teadmine, et saan oma kliente selles aidata. Tegelen iga kliendiga personaalselt tema individuaalseid eripärasid arvestades.

Toitumisnõustamisi ja toitumisteraapia kohtumisi viin läbi nii füüsiliselt kui ka video teel (Zoom/Skype).

Nõustan kliente eesti, vene ja inglise keeles.

Meie toitumisnõustaja juurde saad pöörduda järgmistel teemadel:

üle- või alakaal
lapse toitumine
eaka toitumine
raseda toitumine
sportlase toitumine
tervislik ja tasakaalustatud toitumine
toidutalumatus (teen koostööd Synlabiga ja suunan toidutalumatuse testidele)
kergemad seedevaevused
energia puudus, väsimus, jõuetus
taimetoitlus, veganlus
toitumine järgmiste haigusseisundite korral: 2.tüüpi diabeet, prediabeet, südame-ja veresoonkonnahaigused, podagra, neerupuudulikkus, aneemia, vähk
toitumine bariaatrilise operatsiooni järgselt
Samuti koostab ta personaalseid toitumiskavasid.

Marin Naar

Õnneteraapia? Igaühel meist on õigus olla õnnelik aga kas me kasutame seda õigust? Või pigem lükkame seda edasi, sest meil on kõiksugused “agad ja ettekäänded”? Meie peamised õnnehormoonid on oksüdotsiin, serotoniin, dopamiin, endorfiin — need vastutavad meie õnnetunde eest organismis, nende tootmist ja vallandamist või siis vastupidi nende tootmise takistamist organismis mõjutavad väga paljud elusituatsioonid ja see, kuidas me nendele elusituatsioonidele reageerime. Kui meil on helged head mõtted, siis me saame sellega kutsuda esile õnnetunnet. Kui me mõtleme, kui pahasti elus kõik on, siis vastavalt sellele tekivad tunded ja reageerib ka keha.
Autonoomse närvisüsteemi seisund on tervenemise ja terve olemise seisukohalt kriitilise tähtsusega, kuid sellele ei pöörata sageli tähelepanu. Enamikul tänapäeva inimestest esineb teatud määral sümpaatilise närvisüsteemi ülekoormust. See on üks olulisemaid haiguste põhjustajaid, mida tuleks võtta tõsisemalt kui seda tehakse.
Balance Life stuudio on loodud just selleks, et oleks olemas üks kindel koht, mis aitab õnnehormoone tekitada. See on koht, kus saad aidata endal leida tasakaalu.