Mis on EMS (elektromüostimulatsioon)?

Täheühend „EMS“ tähistab inglise keeles Electro Muscle Stimulation ehk lihaste stimuleerimist elektriimpulssidega, mille võimsus ja sagedus on kontrollitud. Harjutuste ajal saadavad vestis olevad elektroodid sinu lihastesse elektriimpulsse, mille tulemusel need tõmbuvad kokku kordades tihemini ja intensiivsemalt kui tavapärase jõusaalitreeningu ajal, nii saavad koormuse ka lihaste sügavamad kihid, mis muidu tähelepanuta jäävad.

EMS treening võimaldab koguda lihasmassi ja põletada rasva, suurendab kalorite põlemisvõimet ja kiirendab ainevahetust.

Oluline on veel märkida, et elektroodide asukohast tingituna treenitakse lihaseid korraga üle kogu keha, mitte gruppide kaupa, nagu klassikalise jõutreeningu puhul. Ainsad kehaosad, mis otseselt elektrilist stimulatsiooni ei saa, on sääred, jalalabad, käsivarred ja pea ehk trapetsist kuni põlveni on kogu Sinu keha saamas samaaegselt koormust, tehes EMSist unikaalse treeningmeetodi.

Selleks, et olla vormis ei pea kulutama tohutult aega treeningus, lisaks meie hindame eelkõige mugavust ja aega, sest aeg on raha ning kiire tempoga maailmas on EMS ideaalne võimalus saavutada samad tulemused palju väiksema ajaga. Vähem aega spordisaalis ja rohkem aega pere ja sõprade jaoks. Lisaks võid unustada tüütu trennikoti tassimise, sest kõik vajaliku saad meilt- treeningvarustus ja pesemistarbed, personaaltreener ja EMS treening annab 90-minutilise treeningu kasu vaid 20 minutiga ja piisab 2 treeningust nädalas, et saavutada oma elu parim füüsiline vorm.

Treening kestab tõesti vaid 20 minutit, mille jooksul Sinu isiklik personaaltreener aitab sind igal sammul. Treenitakse süvalihaseid ja tulemust näed juba peale mõnda korda. EMS on kiire abi seljavalude korral ning lubatud treenida ka kõrge kehakaalu puhul. Tunned, kuidas sooritusvõime, lihasmass ning jõud suurenevad ning tselluliit väheneb juba peale esimesi treeninguid. Treeningut on võimalik kombineerida infrapunamati, mähiste ja rullmassaažiga, et tulemusi veelgi tõhusamalt saavutada.

Vastunäidustused:

✔ Nahahaiguste puhul (dermatiit, põletik, nahaärritus jms)

✔ Lahtiste haavade, põletuse, põrutuse korral

✔ Südamestimulaatori kasutamine

✔ Südame- ja veresoonkonna haigused

✔ Rasked vereringehäired

✔ Kubeme- või kõhusong

✔ Tuberkuloos

✔ Kasvajad

✔ Kaugelearenenud ateroskleroos

✔ Tromboos

✔ Psoriaas

✔ Epilepsia

✔ Sclerosis multiplex

✔ Diabeet

✔ Hemofiilia

HINNAKIRI

EMS

Esmakordne külastus – 15€
1x külastus – 28€
10x külastus – 250€

Sõbrapakett- 10x külastus kahele 420€

Broneeri aeg
[ameliabooking service=3]