Kas sa tunned, et sinu keha on paistes? Kas oled mures enda üleliigsete kilode ja tursete pärast? Ehk oled kuulnud, et meie kehas on toksiinid?

Võimas lahendus vesipeki vähendamiseks, tselluliidist lahti saamiseks, seeläbi muutub ka kehavorm.

Infrapunamatt toetab keha rahunemist, kudede lõdvestumist, vere- ja lümfiringet ja samuti jääkainete väljutus! Võtmesõnaks on parasümpaatiline seisund.  Selles režiimis saab su keha end parandada ja taastada rahutumatel hetkedel kulutatud ressursse. Kas teadsid, et uni on eriti oluline aeg sinu keha taastumiseks?  Loomulikult on su autonoomse närvisüsteemi parasümpaatiline haru magamise ajal kõige aktiivsem, kuid heaks lahenduseks toetamaks seda on ka infrapunamati regulaarne kasutus. Lisaks sobib matt hästi koos kehamähiste ja mesilasvahavõietega kasutamiseks – vastavalt keha seisundile ja kuuri eesmärgile saab valida sobiva 100% looduslikult toimiva lahenduse.

Ühe seansi pikkuseks on 45-60 minutit ning seansi ajal kaotad sa kuni 900 kilokalorit. Infrapunamatis jääb temperatuur 60-70 kraadi vahele. Soovitatav infrapunamati käimise sagedus on 2–3 korda nädalas. Tänu intensiivsele higistamisele väljutab keha toksiine ja üleliigse vee, mille tulemusena kaovad üleliigsed kilod ja keha ümbermõõt. Tulemusena väheneb ka tselluliit ning nahk muutub siidiseks. Lisaboonusena kaob raskustunne.

Infrapunakiirgus tungib kudedesse 4–5 cm sügavusele ning kutsub esile tugeva higistamise. Tegemist on kolm korda intensiivsema higistamisega kui tavalises infrapunasaunas. Keha koed soojenevad sügavamalt, rakkude temperatuur tõuseb kuni 38 kraadini. Meie keha saab väga suure tõuke selleks, et teha restart ja aidata vabaneda nö prügist enda organismis.

Ifrapunamati kasutus on ideaalne nii enne kui ka pärast trenni. Eriti tõhus on see meie EMS-trenni järel, sest infrapunamatt varustab lihaseid hapnikurikka verega.

Infrapunamati kasutamine leevendab kõrgveretõhutõve ja südameveresoonkonna haiguseid, aitab lihas- ja liigeseprobleemide korral, ravib haiguseid nagu näiteks reumatoidartriit, osteoartoos, krooniline kaela- ja seljavalu, kiirendab akne, psoriaasi, ekseemide, nahapõletuste ja haavade paranemist, vähendab stressi ja väsimust ning tõstab organismi immuunsust.

Enne protseduurile tulemist peaksid mõned asjad endale selgeks tegema:
1. Suurenda oma vee joomise harjumist (juba 3-4 päeva enne võiksid sa juua vähemalt 1,5-2 liitrit vett).
2. Vähenda oma kohvi ja musta tee joomist 2 tassile (kohv viib kehast vett välja, mis on protseduuri käigus vajalik).
3. Võimalusel koori keha samal hommikul ning väldi kreemitamist (see aitab kiiremini higistada).
4. Väldi alkoholi tarbimist protseduurile eelneval päeval.
5. Teavita teenindajat oma hetke seisundist (söök, jook, vesi, alkohol).
Tühja kõhuga infrapunamatti minna ei tohi!

Vastunäidustused inframati kasutamisel: Diabeet, rasedus, epilepsia, südamestimulaator, infektsiooni- ja põletikuprotsessid, nahakahjustused protseduuri piirkonnas (nahalõhed, haavad) aju verevarustuse häired.

Kokkuvõtlikult aitab infrapunamatt kaasa meie parasümpaatilisele närvisüsteemile, ta lõdvestada kehakoed, parandada vereringet, väljutada liigset vett ja jääkaineid – kaovad kilod, paraneb tervis ja enesetunne!

HINNAKIRI

Infrapunamatt

Esmakordne külastus – 15€
1x külastus – 20€
5x külastus – 95€
10x külastus – 180€

Infrapuna koos “Salvatore” võidega

1x külastus – 25€
5x külastus – 120€
10x külastus – 230€

Broneeri aeg

Broneeri endale aeg

[ameliabooking service=2]