Tugev immuunsüsteem on oluline osa tervest, aktiivsest ja õnnelikust elustiilist. Lümfisüsteemil on keskne osa haigustest ja vigastustest taastumisel ning organismi tugevdamisel selles protsessis. Ühes inimkehas on tuhandeid kilomeetreid lümfisooni, mida on palju rohkem kui veresooni ning selleks, et organism oleks tasakaalus peavad lümfi, vere ja immuunsussüsteem tegema koostööd. Kõige lihtsam on aidata oma organismi rullmassaažiga, mis on efektiivne kogu keha massaaž, mida teostatakse masinal puidust keerlevate rullikute ning infrapuna- ja kollageeni lampide abil. Esimesed masinad töötati välja juba 1940ndatel aastatel ning tänaseks on need ohutud, sertifitseeritud ja ka täiustatud infrapuna-ja kollageenilampidega. See on samaagselt treening, lümfi- ja spordimassaaž, mis stimuleerib ainevahetust, väljutab kehast jääkaineid, aitab kaotada keha ümbermõõte, kaalu ja tselluliiti, vähendab rasva, parandab lihastoonust ja tõstab üldist energiataset.

Võimalik on valida kolme erineva rullmassaaži seansi pikkuse vahel 30, 45 ja 60 minutit ning kas kasutad enda trenniriideid või stuudio omi.

Lümfisüsteem on oluline osa immuunsüsteemist, mis kaitseb meid haigestumise eest, transportides kehast mürke välja. Lümfi liikumine võib muutuda aeglaseks, kui me end piisavalt ei ei liiguta, toitume halvasti või oleme põdenud pikaajalist rasket haigust. Rullmassaaž stimuleerib lümfivedeliku liikumist, aidates kehast väljutada jääkaineid ning vormida ja tugevdada keha. Rullmassaažile eelnevalt, selle ajal ning järgselt on oluline juua piisavalt vett, et kehal ei tekiks vedeliku puudust. Parimate tulemuste jaoks on soovitatav läbida kuur.

Palun tutvu protseduuri vastunäidustustega enne kui plaanid aja broneerimist. Kui kahtled, siis võta julgelt meiega ühendust.

Äge põletikuline haigus (gripp,palavik)
, värsked haavad, 
naha- ja/või suguhaigus
, nakkushaigus (kollatõbi, tuberkuloos jne), äge närvikahjustus (peale traumat või operatsiooni)
, hiljutised verejooksud, veritsemise oht
, kasvajad/kasvaja kahtlus, 
kilpnäärme haigused
, äge neerupuudulikkus
, äge maksapuudulikkus, 
raseduse katkemise oht
, imetamine, 
äge trauma (luumurd, põrutus, rebend), suured sünnimärgid või verevalumid masseeritavas piirkonnas, 
äge südamepuudulikkus (arütmia, infarkt, klapipuudulikkus, südamelihase põletik)
, kõrge või ebastabiilne vererõhk
, veenilaiendid või veenipõletik masseeritavas piirkonnas.

HINNAKIR

Rullmassaaž

1 x külastus 30 minutit –17

1 x külastus 45 minutit20

1 x külastus 60 minutit –23€

10 x külastus oma trenniriietega 60 minutit – 180€

10 x külastus stuudio trenniriietega 60 minutit – 210€

*Stuudio trenniriided on lisatasuna 3 eurot 1 trennikord.

Broneeri aeg
[ameliabooking service=1]